Iron

linki

środa, 30 lipca 2014

FUTURES DAX 30.07.2014


Futures DAX - wykres dzienny
Notowania futures Dax znajdują się blisko
Senkou Span B czyli dolnej granicy chmury. W ostatnich dniach kontrakty już raz przekraczały dolną granicę, ale bykom udało się wybronić przed kolejnym sygnałem sprzedaży. Chikou Span znajduje się pod ceną, co też dodatkowo wskazuje na zmianę sentymentu na niemieckim rynku akcji. 

Możliwa w realizacji jest formacja głowy z ramionami ( z dość mocno rozbudowaną głową). Poniżej poziomu 9500 punktów przebiega MA200 co na pewno stanowi duże wsparcie dla byków. Myślę, że w tym miejscu możemy spodziewać się większej walki pomiędzy podażą a popytem. Jeśli jednak bykom nie uda się wybronić tych poziomów to będziemy mieli do czynienia ze zgrupowaniem kilku różnych sygnałów sprzedaży, które mogą spowodować silny ruch spadkowy.

7 komentarzy:

 1. Czekam na nowy wpis mocno zniecierpliwiony ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobiście uważam iż dziś naważniejsza w motoryzacji jest ekonomiczność danego pojazdu. Producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych często zapominająć o redukcji spalania auta, a potem celowo fałszują wyniki spalania. Przykładem dość głośnym był w ostatnich latach Volkswagen. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. W 2014 roku na blogu zagościło sporo na prawdę interesujących artykułów, szkoda że od tego czasu zabrakło nowych publikacji w temacie inwestycji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Raczej nic nowego się już nie pojawi. Autor raczej porzucił swój projekt.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że ostatnio nic nowego nie pojawia się na stronie. Jeśli szukacie szybkiej pożyczki na studia, polecam przeczytać ten artykuł https://szybkagotowka.pl/propozycje/pozyczka-dla-studenta

  OdpowiedzUsuń